.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

SUNA SUNA NO MI

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Greedo
Yonkou (lvl.8)

Poèet pøíspìvkù : 43

Odměna
Odměna: 706,000,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: SUNA SUNA NO MI   Sat May 29, 2010 4:00 pm

Je diablovo ovocie, ktorú umožňuje majiteľovi meniť sa v piesok a ovládať ho. Toto ovocie je veľmi silné, pretože má mnoho útokov a jeho sila je ešte väčšia na púšti. Užívateľ tohto ovocia Crocodile svoju schopnosť dokonca vytrénoval tak, aby ho nepriatelia nemohli napadnúť nepripraveného, pretože to je jedna z veľkých slabín logia ovocia. Kým obyčajný užívateľ logia ovocia sa nemusí stihnúť premeniť do svojho elementu pri nečakanom útoku, Crocodile sa mení reflexívne, t.j. že aj ak nečaká úder a niekto ho udrie premení sa v tej sekunde.

Jedna z veľkých výhod tohto ovocia je aj v tom, že dokáže pohlcovať tekutiny čo je v boji veľmi nebezpečné pre nepriateľa, pretože každý dotyk znamená vysušenie končatiny alebo miesta dotyku až na kosť a potom už je daná končatina v boji nepoužiteľná, a ak by sa jednalo o vysušenie hlavy, protivník by bol v tom momente mŕtvy.
Toto ovocie dokonca umožňuje svojmu užívateľovi cítiť pohyby v piesku.

Slabinou tohoto ovocia je, okrem klasických slabín diablovho ovocia, voda, či iná tekutina, ktorá umožňuje súperovi, aby mohol fyzicky napadnúť Corocodila, ako to urobil Luffy, keď s ním bojoval. Aj keď Luffy v neskoršej fáze boja využíval aj krv.

Prvý krát sa objavilo v: epizóde 77, kapitole 127

Sanasu -schváleno - 4,000,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

SUNA SUNA NO MI
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Logia-
Přejdi na: