.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

BARA BARA NO MI

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Entei
Supernova (lvl.5)

Poèet pøíspìvkù : 28

Odměna
Odměna: 104,500,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: BARA BARA NO MI   Sun May 30, 2010 7:59 pm

Druh ďáblova ovoce , který umožňuje to ,že se uživatel stane imunitní řezání .Místo toho ,že by to uživatele zranilo tak ovládá kousky svého těla může je například : spojit a nebo s nimi zaútočit . Uřezané části těla také mohou " levitovat " pomocí tohoto může uživatel zvednout i něco těžšího než on sám . Bara Bara no mi ovládá Buggy .
.
Bara Bara ho - Buggy vystřelí své ruce na nepřítele .
Bara Bara Festival - Buggyho konečný útok. Odděluje všechno jeho části těla na malé kousíčky a točí se kolem soupeře .Udeřuje do nepřítele vysokou rychlostí a způsobují rány . Ovšem tento útok má jednu nevýhodu Buggyho nohy zůstanou stále na zemi
Bara Bara car - : Buggy používá sadu kol a bomby pro motor z buggyho se stane takové polo auto , což mu umožňuje být o dost rychlejším .
Ovšem tohle nejsou všechny Buggyho útoky jen pár . ;)
Buggy se objevil poprvé v epizodě 5 , kapitole 9 .
Nevýhoda tohoto ovoce kromě základních nevýhod ďáblových ovocí je ten ,že Buggymu vždy nohy zůstavájí na zemi . Což se dá skvěle využít např : tak jak to udělal Luffy =)

Sanasu - schváleno - 3,500,000 beli(Jen to neni logia už sem ti to přesenula do Paramecia)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

BARA BARA NO MI
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Paramecia-
Přejdi na: