.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

HIE HIE NO MI

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Greedo
Yonkou (lvl.8)

Poèet pøíspìvkù : 43

Odměna
Odměna: 706,000,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: HIE HIE NO MI   Sun May 30, 2010 9:19 pm

Diablovo ovocie používané Admirálom Aokijim, umožňuje používateľovi meniť sa v ľad a taktiež umožňuje zmrazovať rôzne kvapaliny alebo ľudí či zvery.

Zaujímavé na tomto ovocí je, že aj napriek tomu, že sa radí medzi logie môže byť zasiahnuté fyzickým útokom, a to preto, že ľad je pevná hmota. Aj keď sa, ale protivníkovi podarí Admirála Aokijiho zasiahnuť nemá to na neho takmer žiadny efekt, pretože ovocie umožňuje užívateľovi sa hneď "opraviť".

Ešte jedna pomerne veľká výhoda tohto ovocia je v ľadovej alchýmii, teda vytváranie predmetov z ľadu, či už ju Aokiji využije v boji, napr. vytvorenie Ice Saber, teda ľadový meč, alebo si vytvorí pohár je na ňom.

Toto ovocie je proti väčšej teplote, ktorú napr. vytvára Akainova manga pomerne slabé, pretože sa veľmi ľahko rozpustí a je taktiež neefektívne voči útokom zo strany Gura gura no mi. Mimo to, hie hie no mi nevykazuje žiadne iné slabiny, dokonca umožňuje čiastočne znížiť riziko zo strany mora, vďaka zmrazeniu vody a následnému zabráneniu pádu do mora.

Prvý krát sa objavilo v: epizóde 225, kapitole 303

Sanasu -schváleno - pěkné 4,500,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

HIE HIE NO MI
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Logia-
Přejdi na: