.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Logia - obecný popis

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)

Poèet pøíspìvkù : 24

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: Logia - obecný popis   Sun May 30, 2010 9:53 pm

Logia je nejvzácnější a nejsilnější ze všech tří typů Ďáblových ovocí . Vyznačuje se hlavně tím že se uživatel dokáže proměnit a ovládat jeden z přirodních elementů nebo popřipadě i jiné složky ( písek , kouř )

- Hlavní výhoda tohoto typu spočívá v tom že tito uživatelé jsou prakticky neporazitelnými . Jelikož na ně nepůsobí žádné fyzické útoky , které většinou proházejí skrz ně . Ti co toto ovoce snědli a začali ho zdokonalovat a trénovat , poté dokáží nejen ovladat daný element ale i to co s ní souvisí ( například Crocodile a jeho pohlcování vlhkosti ) .Vypadá to také že u několika typů existuje vzájemná nadřazenost ( Akainovo magma porazilo Aceův oheň )

- Hlavní slabinou Logie ale i ostatních typů ovocí je kairouseki , které tlumí schopnosti všech co snědli jakékoliv Ďáblovo ovoce . Dále můžou být uživatelé tohoto typu zasažení Haki a někteří i při nečekaném útoku ( Luffy zasáhl v restauraci na Alabastě jak Ace tak i Smokera ) . Pro každé ovoce je však slabina někde jinde . Pro další příklad Enelovo ovoce Goro Goro bylo bezmocné proti Luffymu jelikož je z gumy . Pod vodou jsou Stejně jako všichni kdo snědli Ďáblovo ovoce naprosto bezmocní

- Mnoho uživatelů tohoto ovoce si také díky svým schopnostem vytvořili svou vlastní formu osobní přepravy .
Mezi tyto patří Aceova malá lodˇka poháněná jeho ohňem , Smokerova motorka poháněná kouřem , Aokijiho jízdní kolo, kdy zmrazí úzký pruh moře a poté po něm jezdí a Enelova archa Maxim , loď, která používala zlato jako vodič a využívala blesky jako pohon .

Uživatelé Logie :
* Smoker : Moku Moku no Mi - Ovládání a přeměna v kouř
* Portgas D. Ace : Mera Mera no Mi - Ovládání a přeměna v oheň
* Crocodile : Suna Suna no Mi - Ovládání a přeměna v písek
* Enel : Goro Goro no Mi - Ovládání a přeměna v blesk
* Aokiji : Hie Hie no Mi - Ovládání a přeměna v led
* Marshall D. Teach : Yami Yami no Mi - Ovládání "temnoty"
* Kizaru : Pika Pika no Mi - Využívání světla
* Akainu : Neznámý - Ovládání magmatu

Sanasu: schváleno- Pěkně - 4,500,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi