.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

GORO GORO NO MI

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)

Poèet pøíspìvkù : 24

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: GORO GORO NO MI   Sun May 30, 2010 10:59 pm

Toto ovoce typu Logia umožňuje uživateli přeměnit se na elektřinu a stejně tak ji i ovládat . Stejně jako u jiných ovocí tohoto typu je největší výhodou nezranitelnost proti fyzickým útokům . Asi jediný člověk , který je imunní proti schopnostem tohoto ovoce je Luffy , jelikož je z gumy , která je přirozený izolátor . Blesky na něj tudíž nepůsobí .

Toto ovoce má také několik výhod proti ostatním Logiím . Napřiklad Enel si dokázal znovu rozběhnout srdce potom co byl oslaben Kairouseki a zasažen smrtelným útokem .
Dále dokáže naslouchat elektrickým zvukovým vlnám, které procházejí vzduchem . V kombinaci s jeho Mantrou , která funguje podobně jako radar měl naprosto přesný obrázek toho kde se kdo nachází a co kdo říká . . .

Robin také řekla že z celé řady schopností se přávě tato chvástá svou neporazitelností . . .

Většina Enelových útoků je pojmenována po Bozích Hromů z ruzných mytologií a náboženství

* El Thor - Bůh hromu v Severské mytologii
* Kari - Malajský bůh hromu ( blesku )
* Hino - Bůh hromu Amerických domorodců
* Kiten - Asijský Bůh hromu
* Mamaragan - Bůh hromu Australských domorodců

a další

Toho ovoce používá Enel a poprvé bylo viděno v epizodě 155 / kapitola 241

Sanasu: Pěkně - 4,500,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

GORO GORO NO MI
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru