.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

HANA HANA NO MI

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)

Poèet pøíspìvkù : 24

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: HANA HANA NO MI   Mon May 31, 2010 8:00 pm

Je ovoce typu Paramecia a v seriálu ho používá Nico Robin . Toto ovoce umožňuje uživateli kopírovat své části těla a nechat je vykvést na jakémkoliv povrchu nebo i na živé osobě . Poprvé bylo viděno v epizodě číslo 67 / kapitola 114 kdy Robin tuto schopnost použila na Luffyho posádku . V této konfrontaci ale nebylo poznat co za schopnost vlastně používá . Tato schopnost byla vysvětlena až pozdějí pri boji Robin x Pell ( epizoda 106 )

- Toto ovoce je jedno z nejsilnějších ze třídy Paramecia . Jelikož uživatel může nechat vykvést jakoukoliv část svého těla na jakémkoliv povrchu ( kromě Kairouseki ) a dokonce i přímo na svých nepřátelích tak pro něj neznamená nic ani rychlost ani síla soupeře protože pomocí této schopnosti může znehibnit kohokoliv . Mimo těch co snědli ovoce Logia
Další výhoda tkví v tom že uživatel může nechat vykvést například oči a sbírat informace

Ať už si uživatel nechá vykvést kolik části chce , tak když mu jí napřiklad někdo poraní tak samozřejmě cití bolest .

Tuto schopnost Robin používá na různé činnosti ale nejčastěji asi v boji kdy své ruce nechá vykvést na soupeří a zabrání mu v pohybu .

Robin většinou své útoky říká kombinací francouštiny a angličtiny . .
- Příklady :

* Nueve Fleur : Twist
* Seis Fleur : Slap
* Dos Fleur : Grab

PS : Nevěděl jsem jak jinak to popsat , snad je to dost srozumitelné :-)

Sanasu:schváleno - Je to super. 5,000,000
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

HANA HANA NO MI
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Paramecia-
Přejdi na: