.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Shichibukai

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)

Poèet pøíspìvkù : 24

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: Shichibukai   Mon May 31, 2010 11:10 pm

- Organizace 7 velmi silných a po světě známých pirátu , kteří uzavřeli dohodu se Světovou vládou . Společně s Yonkou a Mariňáky jsou brány jako 3 velké velmoci , které drži rovnováhu ve světě . Když je jeden z Shichibukai poražen musí být neprodleně nahrazen . Což se stalo po poražení Crocodile
- Jednotlivý členové mezi sebou nechovají vůbec žádnou úctu a nikdo nepřijme od jiného pomoc . Zřejmě kvůli hrdosti . Někteří členové jsou také dost arogantní což se nakonec vymstilo Crocodilovi , který podcenil Luffyho .

- Piráti se mohou rozhodnout, jestli se připojí k Shichibukai ( Musí být ale volné místo , třeba po poražení jednoho ze skupiny ) Nicméně, aby se někdo mohl stát Shichibukai tak musí být schopen prokázat svou sílu proti jiným pirátům . Musí být také dostatečne známy ale i relativně neznámý pirát , může být přijat, pokud splní něco čím prokáže svou sílu , aby prokázali svou sílu . Například když Blackbeard porazil Ace .

- Členové mají povoleno útočit na ostatní piráty ale poté musí zaplatit vládě desetinu z kořisti . Každý člen musí mít také zastrašovací schopnosti a musí budit strach v ostatních pirátech .

- Teoreticky jsou Shichibukai spojenci vlády, a ve válce by bojovali po boku Mariňáků . Přesto se to mnoho důstojníkům (např. Smoker , Kizaru a Vrchní admirál Sengoku) nelíbí, a myslejí na ně stejně jako na normální piráty . Několik vysoce postavených Mariňáků vyjádřilo překvapení když třetina členů dorazila na schůzi z čehož je poznat jak Shichibukai vládou pohrdá . .

Výhody :

- Výměnou za služby vládě , jsou Shichibukai omylostněni ze svých dřívějších činnů

- Vzhledem k tomu že Shichibukai již nejsou psanci, mohou vydělat peníze přes legitimní podnikání, stejně jako například lovení pirátů .
- Další výhody zahrnují přístup ke zdrojům které má k dispozici vláda a třeba i použití Kairoseki.

- Boa Hancock uzavřela smlouvu která působí jako soudní zákaz pro všechny lodě, které připlouvají k blízkosti Amazon Lily.

----------

- Z důvodu rizik spojených s udržováním rovnováhy mezi třemi velkými velmoci vláda toleruje nelegální činnosti jakéhokoliv Shichibukai a snaží se je pokud možno chránit

- To ovšem neznamená, že jsou naprosto nedotknutelní . Existuje několik Shichibukai, kteří byli propuštěni ze své pozice z několika důvodů. Například Crocodilova akce v Arabastě

- Je velice pravděpodobné že po válce se vláda rozhodla že Moria je příliš slabý na to aby byl Shichibukai a rozhodli se zbavit ho jeho stavu a odstranit ho.

- Jimbei byl například zbaven stavu Shichibukai a uvězněn v Impel Down ( level 6 ) protože odmítl pomoct ve válce proti Whitebeardovi . Poté byl osvobozen Luffym a po jeho boku se postavil proti svému bývalému zaměstnavateli .

- Blackbeard využil pozice Shichibukai k tomu aby osvobodil z Impel Down několik věznů a vytvořil tak silnější posádku. Jakmile tohoto cíle dosáhl tak se vzdal svého titulu Shichibukai

- Zdá se že jsou pouze 2 členové, kteří nezpůsobil vládě žádné problémy a to jsou

Juraquille Mihawk a Donquixote Doflamingo

- Stejně jako Mariňáci tak i ostatní Piráti pohrdají touto skupinou a nazývají je "Vládní psi" ale naproti tomu se jich také velmi obávají

Síla a Schopnosti :

- Vypadáto že většina členů z Shichibukai mají schopnosti Ďáblova ovoce ( Nejspíš kromě Mihawka a Jinbeie )

* Juraquille Mihawk: Nejsilnější šermíř na světě
* Jimbei: Super síla , schopnost mluvit s rybami .
* Crocodile: Suna Suna no Mi (logie)
* Donquixote Doflamingo: Neznámá síla, která mu umožňuje manipulovat s lidmi jako s loutkami
* Bartolomew Kuma: Nikyu Nikyu no Mi (Paramecia)
* Gecko Moria: Kage Kage no Mi (Paramecia)
* Boa Hancock: Mero Mero no Mi (Paramecia); Haōshoku Haki
* Marshall D. Teach : Yami Yami no Mi (logie), Gura Gura no Mi (Paramecia)

Odměny

Tyto odměny jsou poslední které členové dostali , než se připojili k Shichibukai . Jako Shichibukai jim už dál odměna nenarůstá . . .

Aktuální Shichibukai

* Juraquille Mihawk: zatím neuvedeno.
* Donquixote Doflamingo: 340.000.000
* Bartolomew Kuma: 296.000.000
* Boa Hancock: 80.000.000

Bývalý Shichibukai

* Gecko Moria: 320.000.000
* Jimbei: 250.000.000
* Crocodile: 81.000.000
* Blackbeard: Žádná

Členové ( Současní i bývalý ) :

* Juraquille Mihawk
* Donquixote Doflamingo
* Bartholomew Kuma
* Boa Hancock
* Crocodile
* Jimbei
* Marshall D. Teach
* Gecko Moria

Zajímavost :

- Bylo zjištěno, že Portgas D. Ace byl přizván Světovou vládou aby se stal jedním z Shichibukai, ale on odmítl a nakonec se připojil k posádce Whitebearda

PS : Doufám že jsem vystihl vše důležité !dizzy

Sanasu: Schváleno - sugéé tu zajímavost sem nevěděla ;). 11,000,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Shichibukai
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Organizace-
Přejdi na: