.

Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

HITO HITO NO MI

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
HoLoWb4cK
Yonkou (lvl.8)

Poèet pøíspìvkù : 24

Odměna
Odměna: 45,500,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: HITO HITO NO MI   Tue Jun 01, 2010 12:14 am

Ovoce typu Zoan , které umožňuje uživateli přeměnit se v člověka . V seriálu ho snědl Tony Tony Chopper a poprvé bylo viděno v epizodě 83 / kapitola 138 . Na člověka toto ovoce nebude mít nejspíš vůbec žádný vliv .

- Pokud toto ovoce sní zvíře tak získá lidskou inteligenci , schopnost komunikovat v lidském jazyce a schopnost se měnit do hybridních forem člověk-sob

- Choopper toto ovoce posílil vytvořením Rumble Ballu . Tato droga umožňuje Chopperovi přístup k ostatním hybridním přeměnám . Rumble ball však může způsobit velké problémy i uživateli při velmi častém užívání

- Rumble Ball : Je žlutá kulička vyvinutá jako lék prostřednictvím výzkumu ( a podle Anime trochu nehody ) . Když ji Chopper s ní tak na 3 minuty dostane k dispozici 5 nových proměných stádií . Má však i vedlejší účinky . Když si ho uživatel veme víc jak 2x do šesti hodin tak ztratí kontrolu nad svými transformacemi

- Velkou slabinu ovoce v Chopperově , je to že je často mylně pokládán za něco jiného. To je to, čím se původně Chopper odcizil sobům a i lidím . Nicméně i přes to, jednou z výhod je, že Chopper se může snadno ukrýt před nepřáteli, protože se může přeměnit do stavu v jakém ho doposud neviděli . Jako u jiných ovocí jsou další slabiny samozřejmě mořská voda a kairouseki

- Chopper toto ovoce používá většinou k bojí . Díky Rumble ballu má velmi širokou škálu proměn které dokáže použít

Proměny :

* Walk Point : Podoba normálního soba , tato proměna se chodí na chození po městě apod . . .

* Brain Point : V této podobě je Chopper chytřejší a dokáže pomocí Scope najít soupeřovu slabinu

* Heavy Point : Chopperova "lidská podoba"

Proměny na které je potřeba Rumble ball :

* Jumping point : Díky této proměně má Chopper schopnost ohromně vysokých skoků , pomocí kterých uhýbá před útoky

* Guard point : Chopperova kožešina pokryje celé jeho tělo a vytvoří téměř neproniknutelný štít z jeho srsti

* Arm Point : Jedna z Chopperových nejsilnějších proměn . Objeví se mu svalnaté ruce a on získá ohromnou sílu

* Horn Point : Narostou mu ohromné parohy , kterýmy poté může útočit

* Nepojmenovaná proměna : Chopper se promění v obrovského soba

Sanasu - schváleno -super 8,000,000 beli

Podľa rozhovoru s Odom, kde sa istá osoba spýtala, čo sa stane, ak by človek skonzumoval Hito Hito no mi, mu Oda odpovedal, že by sa ten človek stal viac ľudským, t.j. že by bol lepším človekom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

HITO HITO NO MI
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Ďáblovo ovoce :: Zoan-
Přejdi na: