.
 
Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Monkey D. Luffy

Goto down 
AutorZpráva
Brook
Yonkou (lvl.8)
avatar

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 27. 05. 10
Age : 27

Odměna
Odměna: 621,500,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: Monkey D. Luffy   Tue Jun 01, 2010 4:12 pmLuffy je hlavní hlavní hrdina tohoto anime a kapitán Slamáků. Když se v mládí rozhodoval, co bude dělat, pirátství byla jasná volba.Hlavní zásluhu na tom má pirát jménem Shanks, který v mládí Luffyho velmi inspiroval a také mu záchranil život. Na počest jejich přátelství mu Shanks věnoval svůj slamák, kterého si neskutečně cenil a řekl Lufymu, že mu ho může vrátit až z něho bude velký pirát.
Luffy neotálel, vydal se na moře, našel si posádku a začal si budovat pověst. Jeho první odměna činila 30 000 000 nedlouho na to se vyšplhala na 100 000 000 a nyní činí 300 000 000. Každý ho pozná díky jeho slamáku, kvůli kterému si taky u mariňáku vydobil přezdívku Slamák Luffy. Luffy je 172 cm vysoký má krátké černé vlasy a mozek menší kapacity. Ano, je to tak, Luffy je vskutku velmi přihlouplý a naivní a jeho SUGEEEEEE každému hned přiroste k srdci. Mezi jeho obliby patří nakopávání zadků, jedení a dělání různých ptákovin většinou s Usoppem a Chopprem. Momentálně také patří mezi 11 Supernov ( Nováčků ).

Ďáblovo Ovoce - Gomu Gomu no Mi, Gomu = Guma
Typ - Paramecia
Věk - 17
Seiyuu - Mayumi Tanaka

Sanasu: schváleno- pěkné 6,000,000 beli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://animetym.fonty.org/
Ance
Captain (lvl.3)
avatar

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 27

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: Re: Monkey D. Luffy   Tue Jun 01, 2010 11:15 pm

!POZOR! ČLÁNOK OBSAHUJE SPOILER !POZOR!


Monkey D. Luffy


Rodina: Monkey D. Garp (děda), Monkey D. Dragon (otec), Portgas D. Ace (bratr)
Věk: 17
Narození: 5. května
Znamení: býk
Rodiště: Eastblue, Fuusha
Výška: 1,72 m
Druh: člověk
Povolání: Pirát - Kapitán
Pirátská banda (posádka): Slamáci / Die Strohhut-bande / The Strawhat Pirates / Mugiwara Kaizoku-dan

Odměna: 300.000.000 Beli
Ďáblovo ovoce: Gomu Gomu no Mi

Vzhled

Má krátké černé vlasy a nosí většinou – podobně jako jeho vzor Shanks – krátké kalhoty a sandále. Jeho krátké kalhoty jsou většinou modré a k nim nosí červenou košili bez rukávů. V průběhu děje se ale převlíká do podobného oblečení – jen jiné barvy. Hlavním jeho znakem je slamák, který mu zajistil přezdívku „Slamák Luffy“ (Mugiwara no Luffy/Strawhat Luffy/Strohhut Ruffy) a též i jméno pro celou posádku. Krátkou dobu nosil náramek na paži. Jinak si můžeme všimnout, že má Luffy jízvu na tváři – hned pod levým okem.

Charakteristika

Pravda je, že Luffy nevypadá dvakrát chytře, ale jeho inteligenci vyváží jeho odvážný přístup k životu. Luffy je velmi snadno okouzlen nebývalými věcmi. Taky neví nic o léčení (jeho všelék – JÍDLO).
V boji ukazuje Luffy jistou známku inteligence, taktiky a schopností, na které přichází během boje. Luffy se smrti nebojí, naopak má nekonečnou žízeň po dobrodružství. Své protivníky pojmenovává vymyšlenými přezdívkami a nejen je. Co je ale opravu význačného pro Luffyho je jeho bezedná chuť k jídlu. Mimo jiné Luffy je strašně špatný lhář. Nevychloubá se koho-všechno porazil a s kým-vším je spjat.
A nakonec: Luffy je velmi loajální ke své posádce, rodině a přátelům a umí se pěkně rychle naštvat, když je jim ublíženo. Luffy je schopný vést věci až k drastickému, aby zachránil ty, kteří mu jsou blízcí. A má vysoce vyvinutý smysl pro spravedlnost.

Historie

Jako malý chlapec narazil Luffy na skupinku pirátů, kteří se usadili v jeho rodné vesnici. Piráti byli vedeni kapitánem Červeným Shanksem. Brzy nato se z nich stali přátelé a tak přišlo na to, že se i Luffy chtěl stát jednou pirátem. Ale víc než jen to, chtěl se stát dokonce Králem pirátů a najít One Piece.
Ale nikdo ho nechtěl brát vážně a Luffy byl brzy od všech jen pochlebován. Aby dokázal, jak to myslí vážně, zranil se dýkou na tváři - od toho dne má doteď jízvu pod levým okem. Ale všechny jeho pokusy jsou marné. Shanks ho nechtěl vzít sebou, protože Luffy neuměl plavat a hlavně proto, že Luffy byl moc mladý - dítě.
Jednou, když Shanks a jeho banda zase slaví v baru, jsou vyrušeni bandity z hor - Grizzly. Banditi chtěli deset sud piva, ale v baru už neměli, protože většinu už piráti vypili. Situace se vyhrotí a Shanks je polit pivem Grizzly, ale ani tak se Shanks nebrání a neztrácí dobrou náladu. Po tom všem povyku sní Luffy – který je naštvaný na Shankse - ďáblovo ovoce, přesněji řečeno Gum-gum-ovoce, protože nevěděl nic o schopnostech, které dává, v mylné doměnce, že je to normální ovoce. Poté, co Grizzly a bandity odejdou, dají se piráti do smíchu, což Luffyho naštve. V jeho očích už nebyl Shanks ani opravdový muž ani odvážný pirát. V té chvíli vyjde najevo, že se Luffy stal gumovým člověkem. Když Luffyho popadl Shanks za paži, natáhla se jeho ruka jako guma. Luffy už nikdy nebude moci plavat. Shanks a jeho mužstvo odcházejí z vesnice, ale tentokrát není Luffy ani trochu smutný. Pořád Shanksovi ještě neodpustil ten incident s bandity. Právě když seděl u Makino v baru, příjdou zas Grizzly a jeho banditi. Luffy chce po nich, aby se omluvili za to, co řekli pirátům a co udělal Grizzly Shanksovi. Právě když ho pak Grizzly chce zabít objeví se Shanks se svou posádkou a vypořádají se s bandity.
V té scéně řekne Shanks větu, která ovlivnila pak Luffy život: „Můžou si po mě házet jídlem, polít mě pivem... dokonce mě na mě plivnout! A já bych se jen smál... ale nikdy neodpustím, když ublížíte mým přátelům!“
Nakonec zůstane jen Grizzly, ale podaří se mu s Luffym jako rukojmí, utéc na moře. Když už je na moři, nemá z Luffyho žádný prospěch a tak ho hodí přes palubu. V tom se objeví najednou mořská obluda a spolkne Grizzlyho i s lodí. Právě když se chystá i na Luffyho, objeví se Shanks, který pouhým pohledem zažene zvíře pryč, a tak zachrání Luffyho. Ale při téhle akci ztratí svou levou ruku.
Když chce Shanks později zase odplout, vypráví Luffy svému příteli o svém plánu: Být pirátem, najít si silnou pirátskou bandu a najít One Piece. Poté dá Shanks svůj klobou Luffymu a oba dva si dají slib, že až bude Luffy jednou velkým pirátem, vrátí ten slamák Shanksovi zpátky.
Deset let po tomhle slibu se vydá Luffy na cestu. Když vypluje na své malé lodi na širé moře, setká se znova s tou mořskou příšerou, která tenkrát ukousla Shanksovi ruku, a tady Luffy poprvé ukazuje svoji neuvěřitelnou sílu. Odrovná ho jedniným úderem. Mezitím se už naučil kontrolovat svoje schopnosti a i když je často podceňován, je z něj teď protivník, kterého nelze podceňovat.

kód:
http://onepiece.wikia.com/wiki/Monkey_D._Luffy
Překlad z anglického OP-Wiki a starší překlad z německého OP-Wiki.

Promiňte, neuvědomila jsem si to. !shy Opravila - teda smazala - ty poznámky. Tak už v přádku? =)

Sanasu - schváleno - moc pěkné - 9,000,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Monkey D. Luffy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Postavy-
Přejdi na: