.
 
Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Whitebeard War Saga

Goto down 
AutorZpráva
Ance
Captain (lvl.3)
avatar

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 27

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: Whitebeard War Saga   Tue Jun 08, 2010 10:50 pm

Whitebeard War Saga

Whitebeard War sága je v pořadí pátá sága též jak v manze tak i v anime OP. Následujeme Slamáky – a hlavně Luffyho – po jejich odplutí z Water 7. Válka je na spadnutí mezi Světovou vládou a Whitebeardem a jeho spojenci, příčinou tomu je porážka Portgase D. Acee Marshallem D. Teachem a vrcholí při Aceově popravě na velitelství Marine. Zatím (tedy ještě pokračuje) má sága šest arků.

Slamáci plují na ostrov duchů Thriller Bark, kde narazí na Shichibukai Gecko Moria a přidá se k nim další člen do posádky – Brook, avšak krátce poté jsou rozděleni Bartholomewem Kumou v Sabaody Archipelago. Luffy rozhodnutý zachránit Acee odkládá sjednocení své posádky napozději, místo toho se dostane se poté potají vloupá i utíká z největšího vězení Impel Down a přidává se k bitvě na velitelství Marine – společně na straně s Whitebeard piráty.

Kapitoly: 442-???
Epizody: 326-???

ARKY

Thriller Bark arc
„Brook se přidává k posádce.“
Slamáci pokračují na své cestě a vplují do záhadného „Florianova trojúhelníku“, kde vyloví z vody podivný sud, ze kterého po otevření vylétne světlice. Věci se brzy obrací v noční můru, když duchařská loď je nasměruje na strašidelný ostrov Thriller Bark, kde je čekají duchové, zombie a Shichibukai.

Sabaody Archipelago arc
„Posádka je rozdělena.“
Po připlutí k Red Line posádka hledá cestu, jak se dostat na ostrov vodních lidí (?). Slamáci jsou vyrušeni v hledání, když potkají mořskou pannu a mluvící mořskou hvězdici. Brzy nato zachrání starého nepřítele před únosem skupinkou, jejíž vůdce má očividně něco proti Slamákům. Věci se obrací k horšímu, když Slamáky zaženou do kouta Schichibukai, Marine admirál a činitelé Světové vlády.

Amazon Lily arc
Kuma pošle každého člena Slamáků z SA letět na odlišné ostrovy. Tento ark se soustřeďuje na Luffyho, který se ocitne na ostrově, kde žijí jen ženy. Luffy brzy zjistí, že tu těmhle ženám vládne Schichibukai – Boa Hancock.

Impel Down arc
Luffy získá srdce krásné Hancock a s její pomocí se dostane do vězení Impel Down, aby zachránil svého bratra Acee před popravou, jež by vedla k rozhodujícímu boji mezi Whitebeardovými piráty a Světovou vládou.

Marineford arc
Neschopni zachránit Acee před přepravou Luffy a skupina vězňů, jež utekla s ním ho následují na Marineford. Jak čas běží a blíží se hodina Aceovy popravy, boj je na spadnutí a přípravy na obou stranách.

Post-War arc
Spoiler:
 

kód:
http://onepiece.wikia.com/wiki/Story_Arcs

HoLoWb4cK : Schváleno . . pěkně napsáno . . . 11,000,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Whitebeard War Saga
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Arc-
Přejdi na: