.
 
Příjem  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Baroque Works

Goto down 
AutorZpráva
Ance
Captain (lvl.3)
avatar

Poèet pøíspìvkù : 28
Join date : 29. 05. 10
Age : 27

Odměna
Odměna: 93,000,000 beli
Beli:
0/0  (0/0)

PříspěvekPředmět: Baroque Works   Sun Jun 13, 2010 3:59 pm

Baroque Works

Baroque Works (バロックワークス, Barokku Wākusu) je zločinecká organizace vytvořená Shichibukai-em Crocodilem, jenž chtěl ovládnout království Arabasta. Organizace vykonávala různé činnosti pro ten jeden cíl. Agenti BW byli většinou lovci odměn a chytali piráty, aby tak získali peníze pro svůj hlavní účel. Důležitějším úkolem agentů bylo šířit lži a falešné dohady o jejich králi – Nefertari Cobrovi – aby se jeho lid zbouřil proti němu. Dosáhnou toho vypuštěním do vzduchu ilegální látku – Dance Powder – a tím způsobí sucho po celém království. Všechny mise vedou tedy k převzetí moci nad Arabastou a Crocodileovým konečnému cílu – starověké zbrani „Pluton“, jež má být ukryta někde v království. Konečná mise byla označena názvem „Operace utopia“. Známá místa, kde BW má své základny kromě Arabasty, jsou Whiskey Peak a Little Garden.

Crocodileovy cíle byli stejně jako celá organizace zničena Slamáky, kteří přišli do Arabasty pomoct kamarádce princezně Nefertari Vivi. Po Crocodileově porážce čtyři z top BW členů byli posláni do Impel Down.

Hlavní loď BW je Full.

Poprvé se objevili v kapitole 103 a epizodě 62. Celková odměna 160,000,000 Beli.

Členové BW

Systém krycích jmén agentů BW je jednoduchý. Všichni hlavní agenti mají své krycí jméno a jím se oslovují. Nikdo neví, jak se ten druhý doopravdy jmenuje. Rozdíl je mezi jmény mužských a ženských agentů; mužští agenti mají ve jméně číslo, zatímco ženy jsou pojmenováni podle názvů dnů.

Pořadí klasifikace agentů je dána podle čísel; čím menší číslo, tím vyšší má agent pozici. Hlavní agenti jsou vždy – s vyjímkou Mr. 2 – dvojice tvořená mužem a ženou, nazývána po jméně mužského agenta (např. Mr. 1 a Miss Doublefinger jsou „Pár Mr. 1“).

Na vrcholu organizace stojí její šéf Crocodile – vede ji pod jménem Mr. 0 a jeho partnerkou je Miss All-Sunday (zvyklá z němčiny na Miss Bloody Sunday). Pod tímto top párem je dalších třináct hlavních párů agentů, kteří přijímají rozkazy od nejvyšších a to i přestože neznají pravou identitu Mr. 0, dokud se jim sám neodhalí v Rainbase. Máme tu pět hlavních párů pod Mr. 0, jež jsou vedoucí agenti a to hlavně z důvodu stránek schopnostních. Další páry, tedy od 6-tého až po 12-tý pár, jsou tvz. krajní agenti. Jsou roztroušeni po několika ostrovech Grand Line a vydělávají na pirátech, které napadají sotva vkročí do Grand Line. Třináctý pár jsou vykonavatelé trestu a trestají každého agenta, jež selže při své misi.

Pod touhle příčkou top agentů tu máme 2000 podřízených agentů, jimž se říká Millins a Billions. Millions jsou podřízeni krajním agentům a je jich vcelku 1800. Billions je 200 agentů podřízených vedoucím agentům.

Top členové
Mr. 0 a Miss All-Sunday


Vedoucí agenti
Mr. 1 a Miss Doublefinger


Mr. 2


Mr. 3 a Miss Goldenweek


Mr. 4 a Miss Merry Christmas


Mr. 5 a Miss Valentine


Krajní agenti
Mr. 6 a Miss Mother's Day
Mr. 7 a Miss Father's Day
=> žádný obrázek

Mr. 8. a Miss Monday


Mr. 9 a Miss Wednesday


Mr. 10 a Miss Tuesday
Mr. 11 a Miss Thursday
Mr. 12 a Miss Saturday
=> žádný obrázek

Vykonavatelé trestu
Mr. 13 a Miss Friday


Další členové
Millions

Billions
=> žádný obrázek
Banchi

Lassou

Carue


kód:
http://onepiece.wikia.com/wiki/Baroque_Works

HoLoWb4cK : pěkné pěkné . . schváleno . . . . 12,000,000 beli
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Baroque Works
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
One piece :: One piece - popis :: Organizace-
Přejdi na: